2in1 - tablet-pc nabíjení z powerbanky

Čau,hledám tablet (aspoň 10 palců) připojitelný/odpojitelný ke klávesnici (jako notebook) klidně nějaké tintítko s atomem, ale potřebuji, aby to šlo nabít z powerbanky. jo a windows 10Díky rady , odkazy.

Odpovědi na otázku

z vhodné powerbanky nabiješ i normální notebook.

já už nějaké power banky mám takže bych nerad kupoval ještě nějakou novou speciální. jde mi o 5V...

silně pochybuju, že existuje nějaký 2v1 Windows x86 zařízení, které bys přímo nabil z powerbanky určené k nabíjení telefonu.

V tehle kategorii je to pomerne bezne. A uz pomerne dlouho. Necpou tam proprietalni konektor, ale nabiji se to pres nejaky USB. (Taky mam takovou vec od Asusu uz par let doma.)

o to mi nešlo - spíš o to, že powerbanka k nabíjení telefonu má sice pasující konektor a jde do ní zapojit třeba i usb-c kabel, co se k nabíjení používá, ale to ještě neznamená, že takové zařízení "utáhne" nabíjet.

Slusnejsi powerbanky celkem ano. S tim take problem nebyva. (Nesmi to byt nejaky kram z Ali s vylhanymi parametry, ale to snad..)

Proč? já měl takový asus tablet s win8 asi pred 5 lety...