» Poradna » Programy

Zdravím lidičky,

máte někdo recept jak úspěšné rozchodit stalkera clear sky pod windows 7? Jestli je na to nějakej special patch kterej přidává podporu i tohodle systému nebo nějaký jiný řešení? Mně to sice nainstalovat jde ale to je tak všechno. Hrát se to nedá.

Odpovědi na otázku

Zkus režim kompatibility.

Asi máš špatný crack. Ta hra není tak stará, aby nešla pod W7. Mimochodem, co to má znamenat ten nadpis?

Mne to ide bez problémov na Win 7 x64.

nadpis jsem nějak zmrvil. Mělo tam bejt nadpis stalker clear sky ale chybička se vloudila. Režim kompatibility jsem zkoušel ale marně.

a ikdyž ti to jde pod win7 x64 tak jak si přesně instaloval tu hru? Dával si tam jaký patche a cracky?

I mne S:CS pod Win7 64b bez problemu funguje. Ani si nevybavuju zadne potize pri/po instalaci...

takže si to prostě nainstaloval a popřípadě cracknul a nic víc si s stím nedělal? Snad to vyřeší jina staženina.

Ja mam samozrejme hru koupenou, tudiz jsem ji proste nainstaloval a hral. A v tom asi bude ten problem...