» Poradna » Programy

250 000 souboru Bittest v rootu C:, zpomaluji pocitac

Mel jsme pocitac v servisu a mimo to, ze je tim to trvalo tyden taky nechali v rootu systemoveho disku asi 250000 (!) souborui s nazvem ve formatu ~bittestxxxxxx~ kde x jsou cisla. Hroyne to zpomaluje praci (obsah rootu se nacita i minutu, samozrejme i pri startupu, tak ze se to neda vydrzet), soubory navic maji velikost 0 bajtu a Magellan explorer je odmita smazat. Nevite ceho by to mohl byt pozustatek a jak to resit? Diky moc

Odpovědi na otázku

Reklamuj to v tom servisu.

mel jsem na mysli spis neco bez servisu, nechci aby mi tam zase pocitac lezel tyden

O.S = ? pokud XP jdi nouzaku a zkus to smazat tam.