» Poradna » Mobily

25 MB - datový limit

Ahoj, v mobilech a internetu na nich se moc nevyznám, a tak se chci zeptat. Potřebuji být tak hoďku na internetu, a zvažuji tuto nabídku 25 MB na den od T - mobile. Budu v podstatě na obyčejném fóru, něco jako tady, hodlám si tam psát. Bude to stačit? Díky

Odpovědi na otázku

V době existence mobil.cz nebo kaktus vážně někdo uvažuje o 25 MB na den za 24 kč?

25MB je hondě málo dle mého ... A pokud vám můžu poradit ... tak cokoliv jiného než T-Mobile a jejich tarify ...Mužu doporučit třeba Mobil.Cz kde máte neomezený internet na celý měsic ,pravidlem je jen to dobít si alespoń jednou za měsíc za 200kč.dobré tarify má i O2 ... ale Mobil.Cz je lepši a hlavně ta cena ... je uplně nikde jinde .T-mobile rozhodně ne .

Neomezený internet na celý měsíc? I ty kecko... jen 200MB.

O2 a lepsi tarif? Vtip dne.. Napr. O2 500M za 150kc T 400M za 99kc. I ten Blesk ma lepsi tarif nez O2. Dobra byla akce o vanocich za 500kc net na rok kazdy mesic 500M.

Přímo tato stránka, kde si teď píšeme, má i s reklamami cca 750 kB. Takže tuto stránku načteš 33krát a máš po limitu.

t-mobile s takovou nabídkou zaspal dobu asi o 5 let... 25MB, to si možná otevřeš tak 10 webových stránek a skončils Na den je použitelné minimum tak možná 100MB a to se budeš muset hodně hlídat.

T-mobile je banda ignorantů. Jako letitý , řádně platící zákazník jsem letos od nich utekl, protože na dotazy na výhodnější tarif zareagovali až když měli výpověď na stole. Pak se mohli přetrhnout v nabídkách ale zjistil jsem, že ceny mi bez upozornění nabízeli bez DPH a to se ani nesmí. Nabízet v dnešní době 25 MB je neuvěřitelná drzost. S touhle partou už nikdy.

Já mám od T-Mobile na léto k tarifu neomezená data zdarma, takže to je celkem na pohodu

Uvidíme, co pak T-Mobile udělá. Ale teď má nabídku internet na den 100 MB za 10 Kč.

Tak věřím tomu, že když už to nakousli, tak nějakou přijatelnou nabídku neomezeného internetu nechají.

Pořiď si SIMku od Kaktusu, budeš mít za 150 Kč 1000 MB na měsíc (+ dalších 1000 MB na sociální sítě zdarma).

No a Kaktus používá síť T-mobile, takže to máš nastejno. Mám simku Kaktusu v rezervní Nokii 6310i a jsou v pohodě.

Tak jakou síť používá virtuální operátor, to může být celkem jedno

Jasně, ale já mám třeba problém s GSM sítí O2 na chalupě, kde chodí skvěle T-mobile a Vodafone. Jelikož používám starou spolehlivou Nokii Lumia 520 a už zmíněnou 6310i, nemám tedy LTE, která O2 tady také chodí dobře. Na data mám notebook a PC a wifi připojení 30 Mb/s. Na chalupu to stačí.

Jo, tak to je jasné, člověk musí vybírat síť, která má pokrytí tam, kde se pohybuje

jen při načtení Poradny z hlavní stránky mi browser hlásil 1.6 MB dat, což samo o sobě něco říká. Otázka bude, jak moc je dané fórum zakydané reklamami, zda by případně fungovalo při jejich blokování. Nevím jak ostatní browsery - Firefox to třeba ve výchozím neumí, ale třeba Vivaldi mi hned nahoře ukazuje objem stažených dat.

Díky za Vaše odpovědi. Pomohly.

Tik Tak a už máte limit v perdely , hrábě!