» Poradna » Mobily

24 324,- za paměťovou kartu 1GB?

Ahoj všem,trochu jsem si dnes zavzpomínal na jeden z mých mobilů co mi prošel během života rukama a na níže uvedeném webu jsem se zhrozil když jsem viděl cenu za paměťovou kartu o velikosti 1GB za 24 324,- https://www.mironet.cz/sandisk-1gb-rsmmc-dv+dp11... Na Aukru je za 99,- https://aukro.cz/sandisk-1gb-rs-mmc-693186... Je to jen chyba v popisku nebo je to realita?Myslím tu cenu 24 324,- Díky moc za jakýkoli komentář nebo upřesnění,Zdraví,Vladimír

Odpovědi na otázku

No nekup to, když je to tak levný !!!

To bude jen chyba, prostě se někdo přepsal, uklikl...to se stává. Jsme všichni jen lidi. Občas se to stane naopak, že je u něčeho extrémně nízká cena.

Okey ale já si poslední dobou všímám celkem dosti překlepů na webech např:http://www.zbozobot.cz/outdorove-hodinky-neogrid/ahttps://www.slevotoc.cz/elektronicke/outdorove-ho...

To není překlep. Na tom Slevotoči je běžná cena těch 1299 Kč...

Na slevotoči je mají za 389,- a na Zbožobot za 1299,-

Jsi slepý? To je až po nějaké prapodivné šílené slevě. Je tak uvedená PŮVODNÍ CENA 1299 Kč. Takže to sedí.

Edit: Je tam uvedená...

Boha jeho...NA TOM SLEVOTOČI JE UVEDENÁ BĚŽNÁ CENA 1299...ty tři kila jsou až po té divné slevě...

Boha jeho Pozitrone,pleteš se,já ty hodinky mám na ruce ale s BT,krokoměrem,stopkami,kalorie a budíkem ALE koupil jsem je na jiném webu za 699,- Ta divná cena 389,-jak píšeš je právě u tohoto typu hodinek BEZ BT správná.

Dobře, ale proč je teda na tom Slevotoči uvedená původní cena 1299Kč, když to dáváš jako příklad nízké ceny. A těch 1299 a 699...cena věcí se může občas o pár stovek lišit, viz třeba Heureka. To je normální. Ovšem tady ta karta, to je celkem jasný omyl.Tady je ta běžná cena zvýrazněná:http://upnisito.ceskejparan.cz/image.uploads/23-03-2019/...

Okej,ale běžná cena je uváděná vždy vyšší jako návnada na zákazníka--je to jen obchodní fígl a ty té běžné ceně ještě k tomu věříš??Já jako obchodník také umím dát běžnou cenu 10 000,- a na webu hodím JAKO za 5 000,- …

Pozitrone tady to je taky překlep jo ?https://www.czc.cz/ruggear-rg740/247925/produkthttps://www.smarty.cz/RugGear-RG740-cerny-p37307Jeden mobil za 2290,- a ten samej za 11499,- jen krom toho že ten za těch šílených 11499,- má 3GB RAM,32GB interní paměť a silnější baterku.Cenový rozdíl je 9209,- a to už nejsou stovky ale tisíce tak mi neříkej něco o běžné ceně.Prachsprostá zlodějina to je a ať si říká kdo chce co chce,je to past na zákazníka,nic jiného.

ja vidim to celkem casto. hlavne u starsich veci ktere zustaly jeste v nabidce i kdyz jinde neprodavaji ale provozovatele eshopu proste nehlidaji vsechny prpdukty. nevim jak funguji eshopy ale mozna pouzivaji onecna pravidla pro regulaci cen napr. zadaji zdrazit ci snizit ceny o 15% a nastavi to pro vsechny produkty od x po z atd...u aktualnich produktu se to tolik nedeje.i kdyz treba ted koukal na dotyk. sklo pro starsi tablet a cena pohybuje od 199 po 1499kc uplne stejny predmet nic takoveho ze od jineho vyrobce s rozdilem kvality.

Prostě buď chyba z nepozornosti, překlep...nebo chyba z diletantství. Nebo prostě "skleróza". Ale každopádně nějaká chyba. Určitě tam taková naprosto přehnaná suma nebude schválně. Eshop může zkusit dost nadsadit cenu, a taky se ceny liší (viz třeba srovnání eshopů na Heurece), ale tohle je blbost.

Klikni dole na "nalezli jste chybu v informaci...", slušně je na to upozorni a uvidíš, že zítra bude cena normální. To fakt bude obyčejná lidská chyba.

asi tam jsou tajne informace

Nejsmutnější na tom všem je že je to prachobyčejná zlodějna a nastražená past na zákazníka....

Ty jsi de8il nebo uplny k0k0t? Tvoje problemy bych chtel mit...Tak jim nahlas, ze tam maji chybu a jeste ti podekuji.

tuhle kartu za stejnou cenu jsem vcera videl i na czc ale uz to tam neni kdyz jsem se ted dival

To je necelých 10 000,- dobrá cena ))) a zase chybyčka )))

Oprava--chybička