20" ViewSonic - cena

Mám možnost koupit 20" Viewsonic VA2012W ve slušném stavu, necelé 3 roky starý, málo používaný ,původní cena 7900, kolik by dle vás byla optimální cena dnes?

Odpovědi na otázku

-záruka = 2 roky = po záruce , pokud vám odejde podsvícení, nebo jeden z vstupů oprava bude stát víc než jiný 20 nový. Takže bych za něj dal miň než za novou neznačkovou 19ku .

Samo být morálně srovnaní s tím, že může brzo odejít, zvlᡚt pokud to měl někdo na dispečinku na řízení technologický procesů, nebo na tom denně 8hodin dělal v CADu.

čo znamená slušný stav,málo používaný ? v komisionálnych predajoch sa cena 3 a viacročných použitých monitorov pohybuje do cca 1500,- starých korún/nie eur/,pokial poznáš jeho pôvod,dobre si zváž,či stojí za viac,pokial jeho pôvod nepoznáš,zváž ešte dôkladnejšie,či stojí za to,rozmýšlať nad jeho kúpou,pokial nemáš ani šajnu,čím počas prevádzky prešiel,či nebol už opravovaný atd....vyleštiť vlhkou handrou tak aby vyzeral ako priamo vytiahnutý z obalu,to ide spraviť velmi lahko,takisto prehlásiť o ňom že je málo používaný tiež

Díky..