» Poradna » Ostatní

20 druhu piva (lahvovyho)

Ahoj,
uvazuju o vanocnim darku - basa, kde bude kazdy pivo jiny. Nevite o nejakym obchodu, kde maji takovy vyber v Praze nebo okoli? Nasel jsem akorat eshop v Liberci, ale to je trochu z ruky.

Odpovědi na otázku

Pivovarský klub, Křižíkova 17 - naproti karlínskému divadlu; Pivní galerie, U Průhonu 9 (Holešovice).

Zlý časy, Čestmírova 5 (u náměstí bratří Synků).

Diky, oba podniky vypadaji moc slibne.

u blbýho Alberta mají piva, až ho prodávají. Basu si samosebou musíš koupit /na zálohu/, pokud jí doma nemáš, pivo koupit jednotlivě do tašky, a až potom ho do tý basy naskládat.

U Alberta maji 20 druhu lahvacu? Kdyz opomenu nealko a bez cukru, ty kupovat nehodlam...

Pokud Pate a Mate považujete za pivo třeba Ambrosius za 2,50 Kč, nebo "značku" Lahváč" a podobné, pak u Alberta jistě vyberete.

Jestli se chceš dožít Vánoc, tak si to dobře rozmysli, protože, buď tě zabíje ta prodavačka, co bude muset 20x přejet scanerem pitomou, pivní láhev nebo to udělá ten, pro koho to pivo máš. Pokud je to dárek pro 20 lidí, tak možná přežiješ...

v nasem uplne malem tescu bych 20 druhu piva taky napocital kdyz to budu brat i tak ze 10,11,12 sou tri druhy piva a ze minimalni cena je 7,50 (branik 10).