» Poradna » Mobily

2 SIMky v telefonu, internet jen na jedné, bude fungovat i na druhé?

Ahoj, mám takový asi noobský dotaz... ale mám 2 SIMky, obě kreditové, na jedné mám nastavený internet, na druhé nemám nastavený internet. Zajímá mě jediná věc - když je dam do jednoho telefonu (telefon se dvěma sloty), bude fungovat internet i na té SIMce, která internet nemá? Díky moc

Odpovědi na otázku

Přešlápni si … internet bude fungovat na SIM, kde je nastavený a zaplacený.

Příklad - na každé té SIMce mám WhatsApp, ale internet mám jen na té jedné. Bude WhatsApp fungovat i na té druhé, která internet nemá?

To je ale jiná otázka - zda bude fungovat něco v mobilu …Nejspíš ano, protože WA nefunguje "na SIM", ale v mobilu.

Aha, a jak na tom WhatAppu mohu používat ty dva profily? Koukám na to, a nějak mi to nejde...

A jsi si s tim jisty ? Nemam ho ale oznam o emailu prijde na cislo tedy sim nebo ne

Ten mobil může být třeba na WiFi … a WA bude fungovat i bez "Internetu na SIM". Email chodí na "email", ne na SIM.

WA ti bude fungovat i v tabletu bez mobilního internetu a bez možnosti vůbec SIM vložit. Pouze se aktivuje pomocí SMS na nějaké číslo. Je jedno jaké, po aktivaci s ní nemá nic společného. Pouze se to číslo používá k identifikaci uživatele ve WA síti.

Dik za info. Mam VA stazene ale neakt. Nebyl jsem si jist jak to je. Takze mi kreditu neubude ani se neaktivuje net na simce.

Tak jsem to asi vyřešil, stáhnul jsem aplikaci DualSpace, a zdá se, že to funguje. A navíc ani tu druhou SIMku nemusim mít v telefonu, stačilo ji jen verifikovat smskou