» Poradna » Programy

2 sek. mezery při přehr. MP3

Potreboval bych nejaky MP3 prehravac, ktery by umel delat mezi pisnickami 2 sekundove pauzy jako jsou na CD. Duvodem je nahravani na kazetu a nasledne pouziti funkce viss nebo search atd. na kazetaku. Ve winampu ani MM jukeboxu jsem to nenasel. Diky. PP

Odpovědi na otázku

O nicem takovym nevim, ale urcity reseni by bylo vytvorit si 2s MP3 ticha a do playlistu ji pak dat mezi skladby.

takto se to dela nejrychleji.

Ja bych chtel zase od Winampu presnej opak, t.zn. aby spojite tracky na CD(s nulovou mezerou) taky naprosto spojite prehral. Vzdycky udela nejakoumezeru i kdyz je to zlomek sekundy. Proto ho nepouzivam pro prehravani CD.V tom je lepsi woknousackej prehr.