» Poradna » Programy

2 problemy: jeden s outlookem a druhy s IE

Hledal jsem, verte mi, ale nenasel jsem odpoved na me 2 problemy: 1) po prinstalaci Outlooku Express ve Win XP nemam uz pri psani mailu uzitecnou polozku "Skrytá adresa" (nebo tak nějak). Bylo to fajn kdyz jsem poslal cenovou poptavku a nemusel jsem psat 25 mailu dvacetipeti dodavatelum kazdemu zvlast, ale jeden mail poslany na skryte adresy, takze nevedeli ze jsem nekontaktoval jen je jedine.
2) po nainstalovani DIVX kodeku (je to vazne spyware) se mi dostal do PC Gator. Uz je pryc, ale od te doby mi prvni otevreni okna Exploreru trva asi 120 sekund. Nainstaloval jsem Firefox a no problem. Samo ze je lepsi, ale mam duvod pouzivat i MS Explorer. Poradte prosim co s tim.

Odpovědi na otázku

1)Klikni na [Komu] nebo [Kopie], naskočí okno výběru z adresáře a má vpravo dole tlačítko [Skrytá:->] kterým nacpeš adresáty co je lino. Po návratu do majlu se jako zázrakem objeví řádek Skrytá s nacpanýma adresama.3) Ještě tam bude neco přicpaného k M$ IE, zkus vymítač Addware.

ve zprávě si v menu Zobrazit zapni Všechna záhlaví