» Poradna » Programy

2 OS Windows na jednom disku

Potřebuji poradit, mám jeden disk a na něm mám momentálně nahrané Windows 98, a potřeboval bych na ten disk nahrát ještě Windows XP, jak toho docílím? Díky moc

Odpovědi na otázku

1) Připrav si prázdný diskový oddíl aspoň 10 GB, resp. čím více, tím lépe. 2) Vlož inst. CD do mechaniky. Pokud máš v OS W98 povolený autorun, inst. program se spustí sám. 3) Odpovídej (pokud možno smysluplně) na otázky instalačního programu.