» Poradna » Windows (a jiné OS)

2 operační systémy na jednom pc

Chtěl bych mít na svém pc 2 operační systémy mám windows 8 a chtěl bych k němu mac os x. Nechci, aby to bylo řešeno virtualizací. napíšete, nebo mi pošlete odkaz jak nato?

Odpovědi na otázku

1. Ne dohromady W7 a W8 bez efektu.2. Lze každý OS na fyzicky jiný disk.

MAC OS lze legálně provozovat legálně pouze na zařízeních od Applu. V opačném případě je to nelegální, navíc není zaručené, že to bude fungovat.

No jo, to mac jsem přehlídnul a docela mi utkvělo, že je to tajný OS x, tedy malé x. Pro OS X rovněž doporučím Jablíčkové železo jinak je to nelegální neštěstí a holky lze docela úspěšně utáhnou i na W8, jde-li tazateli o toto.