2 monitory

Dobrý den, mohu se zeptat jestli tato grafická karta: MSI GeForce GTX 1060 3GT OC, 3GB GDDR5 utáhne 2 monitory. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ake rozlisenie?

jak to souvisí i integrovaná karta v intelu dnes zvládne 3 4k monitory.

utahne, hlavne zalezi, co chces na nich delat

Na jednom hrát a ten druhý chci mít třeba pro YouTube a nebo když mi přijde nová zpráva tak abych tu hru nemusel schazovat na lištu

Otázka co hrát, dneska je GTX1060 3GB hodně lowend karta, tak aby to tu hru vůbec utáhlo. Ale jinak fungovat to bude, jenom je potřeba hru nastavit na "borderless" místo "fullscreen"

nevím jak od MSI, ale od Gigabyte si stěžovat nemůžu, dva monitory běží úplně hladce, na jednom hraju hry a na druhým koukám na film.

To přece záleží na hře a na detailech, někdo říká low detailům a 40FPS hladce, někdo ne

zvládne 4 monitory

To by mě zajímalo, za co bylo ten mínus, když ta gpu jasně 4 monitory zvládne... :)

Protože ta karta má 3 výstupy na monitor?