2 monitory. 2 grafické karty?

Dobrý den, chci se zeptat jestli je lepší na zapojení dvou monitorů použít dvě samostatné grafické karty a nebo oba dva monitory zapojit do jedné GK. Jde mi o to jestli ty dvě GK celkově nezpomalují PC a co vede k plynulejším chodu PC. Neuvádím přesný popis mých monitorů ani GK, ptám se objektivně.

Odpovědi na otázku

Pokud se ptate "objektivne" tak je dost dulezite jaky mate monitory a jakou gk a taky dost zalezi na procesoru.

Nepleteš si náhodou slova "objektivně" a "obecně"?

Jo máš pravdu, popletl jsem slova, myslel jsem obecně. Takže? :)

Jaké grafiky ? jaký zdroj, jaký procesor ? co chceš na těch grafikách dělat ?deska, atd prostě to není jen tak, musíš více info,,,