» Poradna » Windows (a jiné OS)

2. monitor

Dobrý den,mám dotaz ohledně připojení 2. monitoru k notebooku s Win7. Monitor notebooku má rozlišení 1600x900 monitor 1280x1024. Jde mi o to že vždy po připojení se mi monitory zarovnají podle horní hrany, ale já bych chtěl aby se v základu srovnávali podle hrany spodní. Vždy když toto v nastavení rozlišení nastavím tak příště je to zase stejné.printscreen tady: http://www.jpeg.cz/images/2016/10/17/tL3fq.png

Odpovědi na otázku

Tak prostě za jeden ten monitor vem myší a dej si ho, jak potřebuješ. Nebo na něj jen klikni a pak s ním jde hýbat nahoru a dolů šipkami.

Jasně to takhle jde, ale když ho odpojím a znovu připojím tak to musím udělat znovu. A tak pořád dokola. Takže bych rád věděl zda to jde někde (třeba i na úrovni registrů) nastavit na spodní hranu. Bez asi 5kliků myší navíc.