» Poradna » Počítačové sítě

2 Mbps na plechovku

Kdybych to nemel doma tak tomu nebudu verit. Muj ISP se zachoval slusne receno podle a tak jsem nemel jinou moznost, nez zmenit poskytovatele. S velkou davkou despektu jsem v Kauflandu koupil konzervu zampionu (obsah rodina sezrala) a postavil antenu - plechovku namiril na AP, pripojil a zkusil. Vzdalenost skoro 500m, rychlost 2 MBity. Tak jsem fakt cumel .

Odpovědi na otázku

A zkusils plechovku od fazolí? Ty jsou ještě rychlejší.

NE!! ale v sobotu budu zas v Tescu, Albertu, a Kaufaku tak budu hledat fazole. Nebo se na ne vy*eru a postavim stavajici plechuli  limec neboli trychtyr (asi o 3 decibely bude vic).