» Poradna » Mobily

2 iPhony na jedno Apple ID

Ahoj.Mám iphone a na něm mám přihlášené své apple id.Všechny věci se mi synchronizují do icloudu (fotky, kontaky atd.)Nyní budu mít druhý iphone a chci použít své apple id.Vím, že můžu používat více zařízení na jedno apple id, ale mám strach, že když v druhém iphonu použiju sve apple id a dám telefon nastavit jako novy, že se mi vymaže záloha mého prvního iphonu.Nevíte někdo, jak to funguje?.. nesmaže se to?

Odpovědi na otázku

Nevymaze.

Nevymaze a je nesmysl aby jsi pouzival rozdilne AppleID, pripravis se tim o vyhody ktere popisujes - iCloud, Handoff atd.

vyzkoušeno, máte pravdu... dík za info :)