» Poradna » Ostatní

2 grafiky

Dobrý den, mám dotaz ohledně 2 grafických karet.Chtel bych se zeptat zda-li by šlo mít v PC 2 grafické karty 1. Hd 7950 a 2. Gtx260... nechci je zapojovat do sebe,ale jestli by šlo udělat že hd 7950 pojede jako hlavní na hry a gtx260 by jen nahrávala obraz z her ( třeba přes fraps) aby to nebralo výkon z herní grafiky a hra jela plynuleji a PC nahrával obraz.Zdroj mám evga 850w gold ... v tom určitě problém nebude,předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

1. Záleží na základní desce2. Fraps nahrává přes procesor, vím, že to je jen příklad, ale upozorňuju.3. Nejsem v tom zrovna expert, ale vím že základní deska musí mít 2 PCI-E x16 sloty abys tam tu grafiku vůbec zapojil a pokud to tvoje deska má tak asi není problém. Jen bych nekombinoval AMD s NVIDII :)

Zakladovka mi podporuje více grafických karet,ale právě také nevím jestli je dobrý nápad amd a envidii ohledně ovladačů aby se nemlátili

S ovladači by problém být neměl. Spíš se obavám, že nebude fungovat nahrávaní z druhé karty. Ale pokud je mas, zkus to a dej vědět. Pokud to nepůjde, grabovací karty už tolik nestojí a fungují 100%.

Grafiku nelze použít k nahrávání z další grafiky. Takže pro tento účel je to k ničemu.