» Poradna » Notebooky

2 dny mi šel email na změněné heslo a dnes se tam nedostanu.co s tím?

Když už se nemohu dostat s novým heslem na emaily,jak si mám změnit celou mejlovou adresu i heslem?Stále na mě chtějí heslo/nové/,které si pamatuju,ale bohužel ho nemohu použít,i když 2 dny jsem email otevírala normálně.Nechápu to.Tak to chci vše změnít,ale v mých ží letech se v tom nevyznám. Děkuju

Odpovědi na otázku

Tak použij cestu "zapomenuté heslo" a vytvoř si nové, každý alespoň trochu slušný mailový server toto umožnuje, případně pokud se jedná o nějaký podnikový mailový server, tak ten má zase nějakého správce, který Ti bude schopen to heslo vyresetovat.

Mejlová adresa se nedá "změnit". Můžeš si založit NOVOU (jinou, k původním majlům se ale nedostaneš) s novým heslem.Můžeš kontaktovat provozovatele té původní majlové adresy (schránky, serveru) a přesvědčit ho, že se jedná o "tvou" adresu. Můžeš použít postup při zapomenutí hesla (nějaké náhradní otázky, číslo telefonu apod., pokud to tam bylo zadáno).

Zkontrolovat, jestli je vypnutý Caps Lock, zapnutý Num Lock (pokud jde o notebook bez numerické klávesnice, tak musí být taky vypnutý) a ještě jaký je nastavený jazyk klávesnice.Pokud nic z toho nejde, tak se řídit radou Majky.A heslo k mailu doporučuji někde napsat na papír - ano, "odborníci" se na mě sesypou, že je to šílenost, ale jaká je pravděpodobnost, že se vám bude někdo vloupávat do bytu a krást notýsek s heslem, aby se dostal do mailu?

Zapsat si mail i heslo, dnes jsem tak činil 12 adres jmenné si pamatuji k něčemu se vážou, ale novší už ne. Občas se trefím, jindy ne. Papír pero tužka, staré dobré pomúcky, třeba co nakoupit, hospodyňky mají. Nejeden kdos v obchodě od 20 do sta chodí s papírkem.

Sama ste to napísala, v mojich "ží letech", predpokladám, že to malo byť 69, poriadne stisnite shift, ak chcete písať číslice, potom Vám heslo vezme správne.

napsat heslo jinam at je videt a nakopirovat ho ;)