» Poradna » Ostatní

2 DIN autorádio

Vlastním 2 DIN rádio a mapami IGO primo a chci se zeptat jestli nemá někdo návod na přidání poi ikonek. Příklad, když stáhnu radary v souboru KML a obrázek BMP tak se mi tam neukazují. Neví někdo nebo nemáte nějaký podrobnější návod jak na to? Na netu jsem toho našel dost, ale stále jsem to nerozchodil. Děkuji moc za vaše rady a nápady.

Odpovědi na otázku

Ja podrzim dlouze do druhe zespodu, pak 3x rychle klepnu na to prvni zprava a znovu dlouze do druhe zespodu.Pak se mi ojevi takove menu a tam se to nastavuje.Neni zacPa.PS: na debilni otazku debilni odpoved.

U 2DINového rádia to nejde, musíš mít 3DINové, to má POI v základu.

Musíš do toho KML souboru ručně dopsat odkaz na ten soubor BMP, na třetí řádek dopíšeš toto:<metadata><igoicon><filename>ikona.bmp</filename></igoicon></metadata>Kdy ikona.bmp zaměníš za název tvého souboru.KML soubory musíš mít nakopírované ve složce \content\userdata\Poi\ a ikony ve složce \content\userdata\Usericon\A hlavně pamatuj, že ty ikony musí mít danou velikost.

Díky moc za návod. Zítra vyzkouším a dám vědět.