» Poradna » Web a internet

2 antiviry na 1 PC

Mohou běžet na PC souběžně 2 antivirové programy, např. AVAST a AVG ?

Odpovědi na otázku

Což o to mohou, klidně i 4, ale to neudělá ani ten největší idiot!

Ty jsi na Poradně první den?

klídek ne, ptát se může, dělá to pak bordel, když máš více než 1, nech jsi tam jenom avast nebo AVG.

lepší i blAvast než AVG

Srdečně děkuji.

Pokud jsi masochista, tak si jich tam klidně dej i víc. Antiviry dnes patří k největším brzdám výkonu PC.

Bez problémů mohou, ovšem štít musí být zapnut pouze na jednom. Výhodu takového řešení neznám.

AVG odinstaluj, to neni antivir, ale nefunkcni brzda systemu.

I dva antiviry je stále málo. Pokud chceš aby tvůj pc byl relativně dobře chráněn, je potřeba těch antivirů mít minimálně 4, optimálně 5 - 7. Proč asi třeba virtustotal dělá detekci třeba 36 motory antivirů? Protože jeden antivir není dokonalý, dva také ne, ale 5 - 7 antivirů si vykryje své nedostatky dostatečně a na dnešních pc není problém tolik antivirů provozovat, cpu to zvládne levou zadní. Hlášky typu "pouze jeden antivir na pc" můžou splodit tak akorát zabržděnci a pobůchanci, kteří se o bezpečnost zajímali naposledy tak před 15 lety.Důkaz: http://postimg.org/image/z6t40eejz/full/

Neblbni zase, to už tady šlo a nikdo se tou Tvou kravinou moc nebavil

hezkýýý :)

Staci pouzit AV, ktery obsahuje vice AV enginu jako 360, ktery obsahuje svuj vlastni + Avira + Bitdefender, tudiz 3v1, nebo HitmanPro, tak je jich jeste vic.

ja mám 3: NOD+online scanner+MBAM

Tvl vy jste tady blázni že? Už jen antivir a pořád dokola je AV a avast jsou na nic. Přitom ho ani polovina nevlastní a nepoužívá. DAvast je dobrý a nejlepšá free antivir, vyhral testy v roce 2013,2012.Jinač systém nezatěžuje, možná tak vy, rádoby rádci, kteří spadly s marsu.Každý antivir je dobrý, který má aspon 95% úspěšnost.

mohou, ale je to jako najmout si 2 ochranky na 1 nemovitostjedna bude chtít vyhodit druhou

Děkuji všem za rady, uzavírám s tím, že mi běží oba antiviry a žádné problémy nenastaly.

Doinstaluj jeste nejaky treti, jedno jaky. Pro jistotu. Svata prostoto...

Ano, ale vzájemně se nakonec pošlou někam, W7 = Defender / MBAM a konec. Zbytek řeš zálohou do VHD / TIB a problémy přestanou existovat.

clamWin + spybot s&d 1,6 + ssd rychlá kontrola, jistota, zadarmo a bez zpomalení

Mám na PC AVG a Avast. Doporučuji na Avastu najet na "spustit test" a tam hned první testovací rozhraní je "test kompability". Jestli to najde problém, tak si jeden odinstaluj. 😉

Doporučuju Avast, AVG se aai dá v jednom kuse instalovat a odinsatlovávat.😌

Ne, je to pitomost AVG mě tam nejunguje. 😒

Mohou běžet na PC souběžně 2 antivirové programy, např. AVAST a AVG ?