» Poradna » Programy

1Password vs. NordPass

Ahojte vsetci,rozhodujem sa mezi vyssie uvedenymi password managermi. Moj Sticky Password mi prestal vyhovovat, a preto hladam nahradu. Zdaju sa mi takmer identicke akurat na cenu, tu ma vyrazne nizsiu NordPass. Vedeli by ste mi poradit, ze ktory je lepsi?

Odpovědi na otázku

Definuj pojem "lepší"?

Co by si doporucil ty?

Ja nedoporučím nic, maximálně ti můžu napsat, že osobně používám Bitwarden a jsem spokojený. Ale to neznamená, že musí být nejlepší i pro tebe. Prostě si to zkus a vyber si sám, co tobě vyhoví.

Okej, vyskusam ho. Ale skor som myslel ze tu bude diskusia preco ten alebo ten atd. Skratka ze tu bude trochu zivejsia diskuzia

Každý si vybral nějaký a žádný univerzálně nejlepší neexistuje. Každému vyhovuje něco jiného.

No tak asi zostanem u bitwardenu lebo tie ceny vobec nesuhlasia a davat 100 + za app na hesla mesacne je trochu privela,...

Tak Bitwarden som skusil, okej, len ma trochu chaoticke ui sa mi zda... Tie typy a zlozky su podla mna to iste a ked di nedam heslo do zlozky tak sa mi ukaze "ziadna zlozka" no neviem... Take nedorobene mi to pride. Ale to je asi dan za opensource...

Keepass. Nebo Bitwarden.

Dakujem, ale KeePass ma dost zlu synchro..., Bitwarden vyskusam.

Pro pobavení - nedávno tu nějaký chytrák pod mnoha přezdívkami donekonečna omílal SafeInCloud.

O safeincloud som nikdy nepocul

Aha, to je ruske. No tak to ani nahodou... Staci uz ze nam pchaju sputnik v...

1Password je skvělý, používám ho roky. Nordpass jsem nikdy nepoužil, takže neumím poradit. Jsem s 1password tak spokojen, že nemám důvod hledat něco jiného.

Lepící štítky na monitoru. Na blbou otázku blbá odpověď.