» Poradna » Ostatní

17" nebo 19" Philips

Potreboval bych poradit pri koupi monitoru. Premyslim nad Philipsy, ale nevim jestli koupit 17", nebo 19". Co na tom budu delat? Programuju a hraju hry. Presneji 17" - 107P20, 107B20 19" - 109S20. Poradite nekdo? Bojim se, aby mi z te 19 "neodesly" oci ...Napiste nekdo svoje zkusenosti s temito monitory, nebo obecne Philips...Diky, Adam

Odpovědi na otázku

No, já jsem před asi čtyřmi lety koupil 15" Phillip, pak jsem ho přesunul synovi a ten jej má dodnes. Je na něm zajímavé to, že má i po těch všech letech provozu naprosto dokonalý a čistý obraz, který by mu mohla závidět i leckterá nová sedmnáctka. Jak jsou na tom současné modely Phillips ovšem nevím.