16 GB DDR3 SO-DIMM Ram

Zdravím, mám cca 4 roky starý notebook s jedním slotem pro ramku. Nutně bych potřeboval ram navýšit 16GB. Bohužel se mi nedaří nic tak velkého najít. Mohla by mi někdo poradit, kde paměť mohu zakoupit? Vyrábí se to vůbec nebo mám raději vybírat nový notebook?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Asi hledáš blbě:https://www.suntech.cz/produkt/378752-crucial-16... Ale měl by jsi napsat, co máš za NB. Ne každý totiž podporuje moduly o této velikosti.

Z čeho usuzuješ, že to tvůj notebook umí? Všechny to opravdu nepodporují.