14k PC sestava

Zdravím pánové.Prosím o navrhnutí sestavy v ceně do 14k na hraní World of Tanks.Bude se hrát na FHD rozlišení, ale určitě není podmínkou aby vše běželo na max. na 60FPS.Úložiště bych viděl spíš na nějaké 240GB SSD s tím, že pokud by nestačilo, což pochybuji jelikož majitel PC je opravdu nenáročný co se týče úložného prostoru, tak by se pak dokoupil HDD.Nutnost bych asi viděl v prachových filtrech protože majitel je kuřák.A určitě aby byl zdroj ze spodu case.GPU se musí připojit buď skrze VGA nebo HDMI.A prosím pokud je to jen trochu možné tak Alza.Díky :)

Odpovědi na otázku

Dalsi dotaz typu chci nejaky pc za co nejlepsi cenu, ale jsem moc liny si to slozit sam nebo neco podobneho si tu na poradne najit. A mimochodem, nereknu ani zda to ma byt komplet sestava i monitorem, periferiemi a os, nebo jen holy hw pc.

Proč to hned hrotit? Řekněme, že tazatel sám neumí dát návrh dohromady (a že potřebné údaje ještě doplní).