» Poradna » Notebooky

144hz notebook

Dobrý večer, zakoupil jsem monitor Samsung S27R750 - LED monitor 27"a chtěl bych se ujistit zda-li mi monitor bude fungovat na 144hz -Mám notebook legion y540 grafika 1660ti ... A popřípadě jestli je tu nějaká možnost g syncu...na internetu jsem našel pouze free sync tak nevím jestli je g sync compatible ... děkuju

Odpovědi na otázku

Co ti brání to zkusit? Hlavně to propoj přes display port, přes HDMI nebude adaptivní frekvence fungovat určitě.

Dobrý den,GTX 1660 ti by neměla mít problém s 144hz ale u některých her je možné že budete muset snížit kvalitu aby jste tento framerate opravdu využil.Většina Samsung monitorů podporuje G-Synch ale možná bude lepší když zkontaktujete podporu přímo na jejich stránce, tam vám budou asi více schopní poradit ohledně takovýchto kontkréních věcech.(https://www.samsung.com/us/computing/monitors/uhd... ) zde je kdyžtak link na jejich stránku kde jsou veškeré tyto věci uvedeny.Přeji hezký den :)

"Většina Samsung monitorů podporuje G-Synch"Ne většina Samsungů nepodporuje, a jsou s nimi problémy i v případě, že jsou uvedeny na kompatibility listu (CRG5/G7/G9).https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-... Tu a tam je do listu zanesen nějaký Samsung, aby z něj po měsíci opět zmizel.U některých jednotek to opraví nejnovější firmware, ale to jsou spíš "šťastné" kusy.U VA Samsungů jsou obecně problémy s VRR.Takže nejlépe udělá, když VRR v OSD vypne.

Pokud se nepletu, tak toto se týká TV a jejich HDMI 2.1.Monitory snad ani nenajdeš s HDMI 2.1 od Samsungu :)

Klid, tohle je jen troll. Vzdycky nekde neco nacte a pak z toho sestavi "strasne moudry prispevek", jako je tenhle.

A k tomu ještě ta jeho hraná slizká zdvořilost, kterou maskuje nejistotu ve znalostech Čas od času se tady na pár dnů objeví, pak zase zmizí a po delší době pod novou přezdívkou, ale stejným stylem zase blábolí.

To je jednoduché, kouknu a vidím, ne?Nebo nepoznáte rozdíl? Pak je to asi jedno, ne?

Pripojit pres mDP a uvidi se.Muze byt potreba update FW monitoru, viz treba https://www.czc.cz/samsung-s27r750-led-monit... .