1440p, grafika

Ahoj, bude na toto rozlišení na Ultra nastavení u moderních her stačit GTX980 nebo by to radši chtělo 980ti? Díky

Odpovědi na otázku

Podle toho v jakých FPS chceš hrát... (jestli to budeš zobrazovat na nějakém papírovém monitoru, tak i tak ta grafiku bude nebude pořád něco co chceš, prostě si to neužiješ > peníze k maru > nebo šetřit na monitor, když máš papírák)

*nebo šetřit k tomu na monitor, když máš papírák

Mám Dell U2515h, takže chci stabilních 60fps.

mysliš že ted zrovna ted ma cenu kupovat novou grafiku ktera ma problemy s dx12,rači bych ještě malinko setřil a počkal si kdo sčím vyrukuje

Ano, jen by mě zajímalo kolik bych musel šetřit, pač očekávám, že nové ekvivalenty řady GTX 9xx budou stát cca stejně. Takže jestli potřebuju 15 nebo 20k

Pač GTX970 na toto rozlišení spíš nestačí. 60fps sice mám, ale občas to spadne a na ULTRA to taky není (GTA, Zaklínač), spíš high.

390 amd je v tohle rozlišeni o mnoho lepší,ale velka spotřeba a trochu vice se zahřiva,no spiše bych počital tak 20tacu za highend,

Bud pockat na nove grafiky nebo 980Ti, ta je vyborna + jeste ma skvele OC .

Možná to bude chtít aj dvě ty Nvidie, čím více Nvidie, tím více Adidas