» Poradna » Ostatní

12V adaptér vrčí, bzučí

čaute,vrčí mi adaptér, když zapnu LEDky, ale jen v určitých intenzitách světla nebo barev. Viz přiložené video, nevíte co s tim? V tichu to jde celkem slyšet. Dikec :Dhttps://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

cina ?

Kup si jiný.

Nevíme. Respektive víme, ale není to žádná závada, nemá to vliv na funkčnost a nemůžeš to v domácích podmínkách nijak odstranit, než jedině výměnou adaptéru. Ale počítej s tím, že nějakou intenzitou při různém zatížení trochu může pískat/bzučet každý.

Máme v práci podobný adaptér, ale vyřešili jsme to tak, že ho máme strčený za skříňkou a už to není slyšet.

Pokud chceš spolehlivý zdroj 230VAC/12VDC, tak nejlepší je koupit repasované desky spínacích zdrojů z číny (obvykle Level IV až V - prodává se to za 2-3 dollars) a k tomu si koupit plastovou krabičku pro zdroj např. v GME či GES.Používat u LED pásků ty zdroje, co k tomu čímani balí prakticky grátis je o hubu, nehledě na fakt mizernou účinnost.Já kupuji třebas tady-https://www.aliexpress.com/store/group/12V/2856009_5...

Co tak koupit jiiný?