» Poradna » Notebooky

12 MacBook vs Air

Ahoj rozhoduju se mezi 12 palcovym MacBookem a MacBookem Air. Ten 12 palcovým mám totiž možnost mít za stejnou cenu jako je Air. Používal bych to na: Prohlížení webu/youtubeMultimedia Zakladni uprava fotek ve photoshopu. Ktery je vhodnejsi?

Odpovědi na otázku

ani jeden, strašně předražený, no ale 12" je snad pomalejší ale zvládne to dobře, až na tu úpravu fotek, záleží ale jakou máš na mysli, asi to zvládne, takže pak je lepší ten nový, který je snad stejně rychlý jako ,,air 11" z roku 2012 se Sandy Bridge, tj nové Macbooky byli rychlejší, nechceš si koupit obyčejný Macbook Pro 13 nebo Retina 13 ?

Zase tak hrozný rozdíl ve výkonu to není, ale 12" má mnohem lepší obrazovku. Obrazovka Airu je už několik let za zenitem.Pokud vychází 12" na stejný prachy jako AIR, neváhal bych. Za ušetřený prachy si dokoupíš domů dock a na mobilní využití ten jeden port postačí

12" macbook sa teraz neoplati kupovat, zachvilu bude predstaveny early 2016. Mali by tam byt tieco CPU's: Intel® Core™ m3-6Y30 Processor (4M Cache, up to 2.20 GHz) Intel® Core™ m5-6Y54 Processor (4M Cache, up to 2.70 GHz) Intel® Core™ m7-6Y75 Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)