» Poradna » Notebooky

11 palcový notebook s 500GB HDD, HDMI a do 10.000 korun, je to možné?

Nejlepší by bylo, kdyby měl i DVD port, 2 USB porty a 4 jádrový procesor, nejlépe Intel Core i3 a více. Je vůbec možné takový notebook sehnat? Na typu operačního systému mi nezáleží. Hledám už několik týdnů a vždy nejméně jedno z hlavních kritérií, která jsou pro mě důležitá, chybí. Předváděcí kusy nechci kupovat, i když jsou levnější.Děkuji předem za odpověď, váš Geronimo

Odpovědi na otázku

Nahlaseno.

Děkuju za info (: Aspoň že všichni víme, že tvůj život nemá větší smysl než nahlašování slušných otázek na internetu. :))))

myslím, že pod 12 palců se skoro nic nevyrábí a nic nového do 10 tisíc nebude.