» Poradna » Programy

10bit Uinstaller 10 Pro - C-zóna

Dle nabídky v Computeru 04/2021 jsem instaloval software 10bit Uinstaller 10 Pro (C-zóna). Ihned po stažení instalačního souboru se vzbouřil Windows Defender s tím, že jsem stáhl aktuální hrozbu PUA:Win32/IObit a doporučil okamžité odstranění. To mě zneklidnilo a v instalaci jsem dále nepokračoval. Je tento software nebezpečný??

Odpovědi na otázku

Není nebezpečný, jen ho antiviry označují jako "potenciálně nechtěné programy" (takzvané PUP)

ak chceš zažiť čistu inštalaciu a kvalitne vzrušo tak skus Advanced system care ten dokáže rozdrbať windows za 10 minut

Jestli chceš něco šikovného na odinstalaci, já léta v pohodě užívám VS Revo Uninstaller, má i další funkce.

Díky za doporučení. Podívám se na to.