1080 vs 2080

Dobry den, Rad si nechám poradit.Rozhodují se mezi koupiAsus rog strix 1080ti Nebo MSI duke trio oc 1080ti ( má malinko vyšší frekvence) nebo nějakou rtx 2080. To ze se rtx kazi vím... koukám dlouhodobě abych měl klid ale na 2080ti proste nemám. Takže chci delší dobu hrát hry v FHD max WQHD bez investice do upgrade v budoucnu. Diky

Odpovědi na otázku

RTX se kazí? od kdy? Pár hlášených případu RTX 2080TI FE, tedy direct NV eshop, ne retail, custom AIB karty, navíc 2080Ti ani nekupujete, navíc lidi co mělo problém v rámci reklamace dostali náhradu nebo prachy.Řekněme si to jednoduše? Stojíte o RTX a DLSS? Pokud ano 2080 je jasná volba, pokud o to nestojíte, i když to může přinést lepší vizuální kvalitu nebo výkon, volte 1080Ti.Ps. opravte si nadpis, nadpis tvrdí srovnání dvou jiných karet než text příspěvku, podle nadpisu bych vám odpověděl stručně RTX 2070.

Rtx se kazi- tím jsem jen chtěl říct aby mě někdo neodrazoval od od rtx ze těch několik případu s FE edici jsem zaznamenal. Ale to bylo o 2080ti.

Případů přibývá: jak 2080, tak 2080TI a to referenční i nereferenční - špatné chlazení pamětí.