1070gtx slabe 60fps

Dobry. Mam taky problem v kazdej hre Doom 2016,Gta5,Battlefield 1 atd. mam stale iba 60FPS ktore len klesa na cca45. VS mam vypnutu ale tym dostanem iba 3 FPs. Moze byt chybna grafika alebo co to sposobuje? Dakujem Zostava:CPU: Intel I7- 5820KRam: Kingston 16Gb 3000MhzGPU: Asus, Nvidia 1070 GTX 8gbHDD: SSD 120Gb +1TB + 300GbDoska: MSI X99A RAIDERZdroj: Fortron 750W

Odpovědi na otázku

Jeste uvedte monitor. Vypada to na zapnuty v-sync (i kdyz 45 fps mi k tomu nesedi), nebo omezeni maximalnich fps.

Jestli se jedna o W10, pak by za to mohla Xbox app.Jinak se mrknout do nastaveni grafiky, jestli tam neni zapnuty nejaky omezovac. Pak je tu moznost, ze do toho jeste keca GeForce experience.

Tu xbox app som vypol ..nezabralo to.

Ahoj dej si nvidia ovladač na výchozí nastavení,doufám že máš nejnovější ovladač na grafiku stejně tak i pro zbytek PC a Bios taky,,nedáváš ve hrách věci jako PCSS a HBAO+ a k tomu 8x MSA ?

W10 64bit. Mam na cisto instalovany a nastavenia grafiky mam v defaulte. Tiez sa nic nezmenilo. Ale divne je ze Cs-go mi dava 140fps.

A nebylo by lepší, než takto hádat a typovat, prostě PC projet nějakým benchmarkem a porovnat to s ostatními GTX 1070? Třeba s 3D markem, nebo tak?

Pojde nato...

Kdy nastal tento problém?? Zkusil jste ''Odčervit'' počítač ??

Pc som si skladal sam. Takze blombu nemam. Problem nastal pri instalacii novej asus 1070gtx 8gb. Vtedy som mal asus 2gb 760 takze 60fps mi prislo celkom normalne. Kamos ma tu istu grafiku ,i5 ,ddr4 a ma cca180 fps v hrach.

Tak jestli má kámoš tu i5 káčkovou a přetočenou třeba na 5,2GHz a ty jedeš na stocku s 5820....tak ti klidně s fps uteče. Ale ne zas o tolik....záleží jak máš nastavený hry.