1070 nepodporuje 2x monitory pres DP?

Zdravim, dokazala by mi nekdo pomoct? Mam dva monitory zapojene pres displayport, ale jeden funguje a ten druhy novy pise porad no signal. Zkousel sem pres net instalovat ovladace ale furt nic. nejaka rada prosim?

Odpovědi na otázku

1070 rozhodně 2 monitory přes DP podporuje. Takže zkoušet přehodit kabely, monitory a výstupy GK, abys ověřil, že jsou oba monitory i kabely OK.

jeden kabel je uplne novy ted z alzy a ten druhy bezel doposud na starsim monitoru.

bohuzel 2 DP vystupy nepodporuje. vsechno je nove, vsechno je spravne zapojeno a funguje jen ten stary.

1070 rozhodně 2 monitory přes DP podporuje. To se můžeš hádat, jak chceš Když ty monitory přehodíš?

jak prehodim? ten novy nefunguje pres Displayport a to sem kupoval uplne novy z alzy dnes. k monitoru byl pribalen je hdmi. Mam tento 34" SJ55W Ultra WQHD. a hdmi podporuje jen 60hz, a pres DP melo to spravne fungoval 75hz je tam i OC na 95 a 110hz.

Každopdádně má buď ten monitor vadný vstup DP nebo ta grafika má vadný výstup DP a nebo máš špatně ovladače a nebo nemáš správně nastavené zobrazení na dva monitory. Každopádně můžeš brát jako jistotu, že ta grafika pokud je v pořádku, tak to umí.

vystupy na grafice oba dva DP funguji.

Nezlob se, ale ty seš jak retardovanej. To je z toho snad jasné, že je v háji monitor, když je grafika a kabel OK, ne?

uz to funguje jen sem prohodil DP kabely. asi novy samsung monitor nezvlada 1.2 verzi ale 1.4 ze stareho dellu ano.

Tvl, nepsal jsem ti o přehození kabelů hned na začátku? Tři hodiny tady řešíš pitomost, kterou sis mohl vyřešit sám za 5 minut.

Co si máme představit pod pojmem "Zkousel sem pres net instalovat ovladace"?Jestli jsi jenom nechal vyhledat Windows automaticky ovladače v internetu, tak to je k ničemu. Hledá se jenom v databázích Microsoftu a často se stáhnou jenom nejzákladnější generické ovladače.Ovladače stáhni z webu výrobce grafické karty a nainstaluj.

mam nejnovejsi ovladace od nvidie, jinak ovladace na novy monitor sem stahnul na samsung strankach. K monitoru je CD s ovladaci, ale mechaniku nemam. Proste pres DP to nenajde zadny signal.

K monitorům se ovladače neinstalují!

tak proc mi to ukazuje zadny signal?

Jak to mám vědět? Máš tam něco blbě. Ale začni křížovou kontrolou. Nejprve tam nech jen samotný ten nový monitor, jestli přes to DP pojede

novy samostatne pres dp nejede zkousel sem.

A to ti připadá normální..?

ne proto sem asi pisu. monitor je novy a kabel samostatne dokoupeny z alzy dnes.

To že je něco nové, neznamená, že to nemůže být vadné. Ale pořád nevím, jestli zkoušels přehodit ty kabely?

Tak nechápu proč řešíš dva monitory, když ti přes DP nejde ani ten jeden. Zjevně ten monitor je blbej. Máš vůbec přepnutý správně na monitoru vstup DP?

pres DP jde jen ten stary. a ano mam signal nastaven na novem DP a nic.

Tak je to vyřešené, ten nový monitor je vadný. Teda jestli už jsi ten nový monitor zapojit na stejný DP kabel, na kterém ti starý monitor funguje.

jeste ne, jdu to zkusit.

Nemáš tam HDMI kabel..? Zkus to propojit přes HDMI, jestli vůbec jede ten nový...

ted sem prohodil dp kabely a najednou ten novy ozil. a proc teda predtim nesel? nerozumim a ten novy dp se starym monitorem taky funguje... nechapu, ale aspon ze uz to jede

Koukám, že ten monitor má 2 x DP a 1 x HDMI. Neměl jsi to zapojené v tom druhém DP, než teď máš..?

Ooops, beru zpět - má 2 x HDMI a 1 x DP...tak nic.

ma jen 1x DP ten novy samsung a uz to funguje mam 1.4 a 1.2 DP kabely a ten novy je 1.2 a asi ho nema rad po prehozeni vse jede staremu monitoru nevadi 1.2 DP a 165hz jede taky na nem.

Zkus jenom jeden monitor a postupne zapoj do jednoho DP a pak do druheho.Pak to zkus zase s tim druhym monitorem...

delal jsem zadna zmena. funguje jen ten stary. novy nic.

Tak když nový monitor nefunguje s žádným kabelem a na žádném výstupu, které ovšem oba fungují se starým monitorem, tak asi nebude problém v grafické kartě, ale právě v monitoru, ne?

vratenie v 14 dnovej lehote, alebo reklamacia.

Vážně nechápu, co z toho děláš za atomovou vědu proboha. Máš GK, z výstupu DP máš kabel, ten dáš do starého monitoru a funguje to OK? Když necháš ten kabel zapojený v DP a jen na něj připojíš nový monitor a nejede, tak asi logicky je chyba v tom novém monitoru.

Některé monitory mají DP vstup i výstup. Jsi si jist že to máš v tom monitoru ve správném portu ?