1070 8gb ram vs 1060 16gb ram

Mám dotaz 1070 + 8gb ram nebo 1060 6gb +16gb ram?Cpu je Ryzen 5 1600

Odpovědi na otázku

Výkonnější - z hlediska grafického výkonu - bude samozřejmě GTX 1070 8 GB než 1060 6 GB.A to i s 8 GB operační paměti.

a co když dělám třeba střih videa budou ty ramky stačit?

To nemusí. A ani u složitých a objemných fotografií s více vrstvami nemusí stačit ani 16 GB.

Takže když hraju a streamuju a stříhám videa a chci slušny výkon tak co by jste vzal/la vy ? 1060 +16gb ram nebo tu 1070 + 8gb ram?

Jednotka gb je v tomto spojení nesmysl. Asi myslíte GB.

Idealne GTX 1080Ti + 32GB RAM. Nejaka jina otazka ?----------Co na to rict, nekterym hram nebude stacit 8GB RAM pro jim bude nedostacovat GPU ... . RAM se da prikoupit, vylepsit VGA ne.

Za mě GTX 1070 (Ti) + 8GB s tím, že RAM doplníš, hned jak to půjde. Pokud máš málo peněz, bazary se začínají plnit jetými grafikami z miningu za už ne tak hrozné ceny. Samozřejmě je třeba koukat jen na ty v záruce.