» Poradna » Notebooky

100 percent HDD

ahojte,prepacte ,mozno nenasiel som odpoved tu na fore tak vas spytam.Mam ntb x555lb asus i7,2gb invidia GF,a mal ram 8gb kupil som dalsich 8 gb ram.Teraz mam 4plus8 a to je 12 gb ram...funguje aj ukazuje normalne 12gb.Problem je ale HDD,zbadal som ze ak zapnem NTB hned mam na 100percentach,a potom sa znizi ok,ale ak instalujem bezviznamni program par MB,nie GB alebo vacsinou nieco robim na pc,hned je na 100percent -funguje normalne ale 100percent je na nom vacsinou,rychlo sa vytazi sem tam spomali sa zriedka,len bojim ze aby to neposkodilo HDD preto aj spytam co mam urobit,skusal som service.msc aj ine veci a aj preinstaloval som komplet PC a mam tam win10,original.Moze robit pretazenie Windows 10? ram?dakujem vam za odpoved ,prepacte za gramatiku,ntb mozem este vratit spat do alza ,mam nato dva mesiace bez udania dovodu,ale pockam na vasu radu,nerad by som vracal...

Odpovědi na otázku

ps.HDD je poriadku ukazuju programi,cele ntb ma len 1 a pol mesiaca.este raz vam dakujem za radi

čistá inštalácia OS z čistého ISO na naformátovaný systémový oddiel, potom až reklamuj.

pokiaľ tých 100% ukazuje len chvíľu počas inštalácie tak je to predsa v poriadku. alebo chceš aby disk pracoval len na tretinový výkon? pokiaľ ti nič neseká, nespomaľuje sa pc, disk nie je permanentne vyťažený, nemáš čo riešiť

a to ešte nevie o plánovanej kontrole systému.

a ked bezi mi na 100 percent ,velmy ani nezbadam funguje hdd mrmle ale vykon pohode,niekedi ked instalujem skace na 100,90 a potom nic,ak presuvam DATA tak je na 100percent...otaska je ak je na 100percent -zatial funguje je normalne? zvikava to tak byt ?neposkodi HDD ?asi mam dynamicku HDD 5000otacok,planovanu udrzbu som vypol viem otom...vravim ze som pobehal vsetko co sa dalo,aj ytd aj fora vsade vo svete translatorom,ale nevedel som uz nic tak som preinstaloval system :D a mam uplne prazdni pc,a aj teraz sem tam mi skace na 100,znicoho nic,ak instalujem a tak...je normalne?(bojim ze nie je to normlane a pokazi sa HDD a potom pridem o udaje preto som vas aj spytal este raz dakujem a vazim vase odpovede)

ps.zriedka sa spomalil...preto som to preinstaloval

aký proces zapisuje a vyťažuje hdd? Podľa toho sa zariaď, človeče nešťastná.

no radžej to daj oteskovy nech ty vytvorý guezt acc a dá po prztoch, keď za budež chcyeť hrať v naztavenyach.dyzk yde ako má, pokyaľ ty nezpomaluje pc, nezeká, tak do toho nebabry any za v tom nežpáraj, lebo aj tak tomu abzolútne nerosumiež