» Poradna » Notebooky

100 % využití disku (STEAM)

Čau lidi, je tomu asi 3 dny co mi začal padat disk (ukazovalo mi v správci uloh 100% ale žádné programy neběžely). Zjistil jsem že se to stává pokaždé co spustím STEAM. Vím že by bylo jednoduché řešení ho odinstalovat a vše by bylo jak má být, ale na STEAMU mám plno her co aktivně hraju a peníze jsem do toho dal taky slušný... Takže se chci zeptat jetlii je řešení jak tento problém vyřešit. Přeinstalovat už jsem zkoušel.. Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Nestahují se nějaké aktualizace?

Aktualizace žádné nejsou :) prostě jakmile spustím steam i když je na pozadí prostě jakmile je aktivní tak mi dropne disk a má 100% ale nic nefunguje

Měl jsem stejný problém. Nakonec byla chyba v HDD, který jsem neměl dostatečně zapojený a v průběhu stahování na steamu vždy vypadl a poté ukazoval v systému 100% vytížení a neustále něco šrotoval.Ani pořádné zapojení HDD nepomohlo. Musel jsem tedy provést kontrolu CHKDSK (Počítač - pravé tlačítko na HDD - Vlastnosti - Nástroje - Kontrola Chyb a nastav si kontrolu na další restartování PC ) a bylo po problému :) .

Díky moc za radu výsledek nahlásím 😃