» Poradna » Windows (a jiné OS)

1-3 FPS Vsude po aktualizaci graf.karty

Dobry den,Rozhodl jsem se aktualizovat ovladac graficke karty, po aktualizaci mi hry zacali jit na 1-3 FPS. Normalne jsem mel v CS:GO nebo LoL 80-120 FPS. Nevite cim to je nebo jak to opravit? Operacni systém: Windows 10DirectX: 11.2Procesor: AMD A10-7800 Radeon R7, 12 Compute Cores 4C+8G (4 CPUs), ~3.5GHzGraficka karta:NVIDIA GeForce GTX 745

Odpovědi na otázku

windows 10 neni spatne ale nedoladene a proste ty ovladace preinstaluj zpet jsou vubec na w10?