0x8007045D Error poradna

Ahojte mám problém, naformátoval jsem celé SSD, s tím že na HDD si nechám zálohu a na SSD nainstaluji nový win, ovšem při instalaci mi vyskočí tato hláška 0x8007045D , nějáké rady co s tím? Předem mockrát děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A info z čeho instaluješ a jaký systém... to nám nehodláš říci ? Případně to nepovažuješ za důležitou informaci ? :) Google takové věci obecně řeší od 10 vteřin...

Instaluji z Flashky, win 10 Pro.Jak vidíš google mi to nevyřešil proto píši sem, není to snad zřejmé ? :) Kdyby mi pomohl, neztrácím čas, čekáním na odpověď zde. Chování některých jedinců je až k nevíře.

Ano, chování některých jedinců je až k nevíře. Nenapíše co zkoušel, ale rozčiluje se, že je jasný, že google nepomohl. A co tohle http://appuals.com/best-fix-steps-fix-error-... ?PrasatkoPee

Nikde se nerozčiluji, jen oznamuji že google nebyl nápomocen v ohledech, který potřebuji.Tento postup vykonat nemůžu, jelikož se do systému dostat nemůžu, systém je kompletně smazaný mám pouze HDDčko se zálohou, a z flashky se snažím nainstalov win 10 Pro. S tím že při skoro dokončení instalace vyskočí tato chyba, dle linuxu live mám oba disky v pořádku, ovšem z důvodu viru mám SSD zaheslované, to je samozřejmě důvod proč bootuji win z flashky.

Hezky to pouštíš po dávkách. To je přesně o čem jsem psal. Zaheslované SSD, pod tím si mám představit co? "dle linuxu live mám oba disky v pořádku" - hlavně musí být v pořádku ten disk, kam chceš instalovat a také oddíl musí být ok. Pokud je disk OK, je ideální plný formát oddílu kam chceš instalovat. Ono se těžko radí, když informace pouštíš po kapkách a nenapíšeš co jsi prováděl. (A vzhledem k informaci o obou discích, která je irelevantní nejsi zřejmě kovaný).PrasatkoPee

Tak asi bych měl začít od začátku tedy toť pravda.Včéra v odpoledních hodinách pc zamrzl, nereagoval ani po několika minutách. PC jsem tedy vypl natvrdo a po naskočení pc se mi vypsala tato hláška - https://ctrlv.cz/V06G.V BIOSu jsem nejprve zkusil přenastavit priority disků z HDD na SDD a znovu naopak, pc se sekl na logu WIN10.Na USB flashku jsem stáhl Win 10 instalačku a udělal z ní bootovací zařízení.Hodil jsem si na flashku nejdřív linux, dal linux live a zkoušel zda mi disky funguji, HDD bylo bez problému, SSD bylo ovšem zasekané a celkové načítání mezi složek bylo pomalejší, poté vypadlo úplně. Někdy v mezi procesích jsem se dostal do stavu kdy mi win vypsal že je DISK zaheslovaný. Tedy mi došlo že by tento celý problém mohl způsobovat vir.V BIOSu jsem povolil bootovaní z USBčka a nastavil boot z USB, naskočila mi normální instalačka, jelikož mám na HDD svoje zálohy, dal jsem ruční instalaci a vybral oddíl SSD, který jsem naformátoval, vybral na něj instalaci winu pokračoval a pak mi vyskočila tato chyba - https://ctrlv.cz/d8OX.Zkusil jsem hodit win 10 na flashku znovu a opakoval postup s tím že už nešel disk ani naformátovat ani odstranit. Zkusil jsem resetovat bios na doporučení kamaráda znovu udělat onen proces a už znovu na oddíl SSDčka instalace šla, ovšem znovu se stejnou hláškou.Jediný problém mi nyní dělá tato hláška která by měla značit poškození disku, ovšem nevidím jediný problém proč by se mělo s ním cokoliv stát je relativně nový a hlavně mě znepokojuje hláška o zaheslování disku, což já nikdy nedělal.Potřebuji radu co dělat. Abych si mohl na HDD ponechat zálohy a rozchodit SSD abych na něj mohl hodit win. V BIOSu mi i vyskočila tato hláška - https://ctrlv.cz/MJKBBylo toho moc a nepamatuji si vše, pokud je cokoliv ještě třeba znát, rád zapátrám v paměti. Předem mockrát děkuji za pomoc.

Takže já bych to shrnul do dvou bodů:1. Disk je možná špatný (a nebo taky ne). Je potřeba abys to prověřil, samozř. z boot media, např. HBCD nebo DLCD. Alternativně offline - připojením k druhému, funkčnímu PC.2. Neumíš řádně připravit bootovací médium (flešku) pro instalaci Win na tvůj PC Ujasni si, zda máš UEFI nebo klasický BIOS, zda je disk MBR nebo GPT. Podle toho musí být boot flash připravena - jinak se instalace nezdaří...Ale v prvé řadě je třeba prověřit ten disk - to je základ. Bez toho nemá smysl pokračovat.

Není možnost přímo v příkazovém řádku či něco? Do systému se nemám jaksi jak dostat když bylo na SSDčku a ten je naformátovaný. Pokud bych mohl poprosit, přesný postup jako pro blbečka jak disk zkontrolovat, a k druhému kroku, ano neumím, proto se ptám zde a hodně jsem hledal na netu.. https://ctrlv.cz/vFvi Tuto chybu mi to vypsalo když jsem zkoušel hodit win na HDD.

No, to je přesně co říkám. Máš PC s UEFI a chceš instalovat na disk který je MBR. A to nejde. Disk je třeba převést na GPT. Buď nabootuješ nějaký patition manager a uděláš to z něho (např. Minitool) nebo to uděláš z nabootované instalačky z přík. řádku:diskpartlist diskselect disk <číslo>cleanconvert gptA můžeš vesele instalovat. Jako cíl vybereš nepřidělené místo, instalátor si zbytek ošetří sám.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kontrola disku:Stáhneš si http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/připravíš boot flešku pomocí http://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/Nabootuješ z ní >> MiniWindowsXP >> HDTuneOtestuješ disk.

Dobrá děkuju moc, jdu se na to vrhnout, až dokončím druhý postup ozvu se.

Tohle ti zase píše proto, že disk je hibernovaný (tudíž nepřístupný) protože jsi měl zapnutý ve Win. fast boot.Takže to není tím, že by byl disk zašifrovaný...Hibernovaný disk ani nijak nezkontroluješ. Nezbývá, než ho naformátovat pomocí LLF.

A postup použití LLF? Takže tedy tamten postup kontroly disku je zbytečný a dělat ho nemusím?Tak tedy jak postupovat s LLF? Jak naformátovat to SSDčko díky tomu?Hádám že tedy až se doformátuje pomocí teho LLF tak stačí pak už jen čistá instalačka z usbčka a hláška zmizí?

Ano. Tamten postup kontroly je zbytečný. LLF by mělo být na HBCD nebo DLCDhttps://uloz.to/xcoTnPBz/ultimate-dlcd-bo... Napřed to zformátuj pomocí LLF, pak vytvoř nový svazek >> formát NTFS >> kontrola pomocí HDTune >> hotovo.Všechny nástroje máš na tom disku.

LLF - vlastní formátování je jednoduché - spustit LLF >> vybrat disk >> formát (ne rychlý!!).

Tak včéra jsem už neměl náladu se s tím piplat ale dnes pokračuji, obsah isa jsem hodil na flashku a nyní jsem se dostal do tohoto menu - kam dál, co dál? :D https://ctrlv.cz/sJo1

Zde přidávám ještě screeny - https://ctrlv.cz/DoE3 https://ctrlv.cz/iixoteď tedy jak udělat to formátování? Pomocí toho programu?

No vyber položku 5 (mini win 8), dostaneš se do live windows. Tam najdi nástroj LLF, spusť ho a zformátuj disk 3.Pak spusť nějaký part. manager (pořád z toho mini win.) a vytvoř na tom disku 3 partition a naformátuj ji na NTFS. Pokud není, převeď ho na GPT.Pak můžeš spustit HDTune a disk zkontrolovat. Pokud vše dopadne dobře, můžeš nabootovat instalačku Win. a instalovat (za předpokladu že máš správně připravenou inst. flešku - pro UEFI a GPT, použij RUFUS).

Byl tam i jiný program přes který jsem vlastně udělal totožný postup, stačí to či se to musí ědlat přímo přes LFF? No už čekám 20 až se mi načtou oddíly při instalaci win abych vybral SSD a snad se to teda vše povede :3 Každopádně mockrát si cením rad a snad už to dobře dopadne, děkuji mockrát.

Tak už formátuji - https://ctrlv.cz/y4afErrory mě docela znepokojují.

No, děláš to dobře. Nech dojet LLF a pak vytvoř oddíl a naformátuj na NTFS. Pak zkontroluj disk pomocí HDTune.------------------------------Ale nevidím to moc růžově....

Nechal jsem to přes noc a 50% :/ Když tento proces bude neúspěšný co pak? Reklamovat SSD? A hodit systém prozatím na HDD?

Co jiného...

https://ctrlv.cz/dMNxTak jo formát se po dvou dnech dodělal, šel jsem tedy dále podle návodu tedy jsem si našel part. manager. Ovšem při vytváření partition mi to vypsalo tuto hlášku. nevím si dále rady a proto se ptám, co dál?..

Hlásí příliš mnoho vadných clusterů - ten disk je vadný - reklamovat nebo vyhodit...

Ani s nějákým programem by to nešlo opravit?

HW chybu žádným softem neopravíš...

Aha dobrá, tak děkuji mockrát. Šlo by tedy hodit prozatím systém hodit na HDD bez ztráty dat a pak až bude SSD přehodit systém znovu na SSD znovu bez ztráty dat na HDD?

https://ctrlv.cz/airehttps://ctrlv.cz/r1rDZkusil jsem systém hodit na HDD a stejná chyba.. Přeci není možné aby HDD i SSD odešlo asi po 3 měsících jen tak bez důvodu..

Ale ten HDD nemá chybu. Ty se pouze nedržíš toho, co ti bylo dříve řečeno. Znovu si to projdi. (disk musíš převést z MBR na GPT a řádně připravit instalační flešku!)

Držím se toho, ale na převedení je třeba i formát či ne? Disk ovšem byl ve správném formátu když jsem koukal na ty infa o discích. Připravenou instal flešku mám dobře.Co tedy bych měl dělat abych dostal systém na HDD aspoň? :D

1. Disk převedený rozhodně není - viz hláška při pokusu o instalaci.2. Ano, při převedení disku na GPT se veškerý obsah vyčistí.3. Bez převedení není instalace pod UEFI možná - viz hláška.4. Můžeš ale bios přepnout na LEGACY. Potom už instalovat na disk MBR půjde (nutno vytvořit inst. flešku znova, tentokrát pro LEGACY+MBR) Ale stejně si na něm budeš muset udělat místo pro Windows, jinak bude opět nutný formát.

To spíš vypadá na problém s SSD, nebo řadičem (teoreticky i zdrojem). Vir bych z toho nepodezíral. Ten by podle mne nezpůsoboval "SSD bylo ovšem zasekané a celkové načítání mezi složek bylo pomalejší, poté vypadlo úplně". Určitě bych vyzkoušel, zda je SSD dobře připojen. Klidně můžeš zkusit nainstalovat Linux a pak znovu W10.PrasatkoPee

Přeložíš si to už doufám sám...Boot from the install media and instead of install, select "repair your computer" option. Select the command prompt and type:DISKPART (press enter) next type:LIST DISK (press enter) next type:SELECT DISK 0 (after confirming Windows target HD #) (press enter) next type:CLEAN (press enter) next type:CREATE PARTITION PRIMARY (press enter) next type:FORMAT FS=NTFS LABEL="WINDOWS" (press enter) next type:ACTIVE (press enter) next type:EXIT (press enter)Restart computer with install media, and this time select install.

Ovšem při tomto postupu se mi naformátuje i SSD nebo ne?

"FORMAT FS=..."Ja by som povedal ano. A Ty? BTW, nechceš skúsiť vrátiť zálohu z HDD? Bolo by to rýchlejšie.