» Poradna » Web a internet

' místo ' na YouTube

Na mém YouTube kanálu který se jmenuje PCer's World se před pár dny z ničeho nic oběvilo PCer's World. ( https://www.youtube.com/channel/UCetyecVJ2NfNdJyC... Neberte to jako spam, stejně tam nic nemám.) Vyzkoumal jsem, že ' je jakoby "kód" '. Není nějaká možnost, jak to zbavit, nebo můžu jen čekat, až to opraví? Dík

Odpovědi na otázku

Jakmile jsem to zveřejnil, vidím, že i zive.cz to přehazuje... Nadpis tak moc nedává smysl... :D

Jedině můžeš vyzkoušet místo apostrofu tam dát horní uvozovku:místo tohoto: ' tam dát toto: ‘