» Poradna » Programy

Odpovědi na otázku

No jestli si můj CPU myslí, že se bude, za ty prachy co sem do něj vrazil, loudat, tak to má smůlu hošík. Pěkně počítat bude. Jen doufám, že to bude k něčemu dobré, protože ač tyhle systémy už fungují dlouho, ještě jsem neslyšel, že by jejich výsledky něco zásadního vyřešily. Možná je ještě moc brzo. Rozhodně ale mi tenhle ajc výpočet přijde užitečnější, než hledat nějaké MZáky.

Nikdo jiný nebojuje? To se divím....

Predchádzaj chorobám...umri !

BOJUJI TÉŽ!

A tu elektriku za mě bude platit jako kdo?

rodiče mirečku rodiče jako ty tvoje slipy

Můžeš si to nastavit jako šetřič....

Což ale nic nemění na tom, že PC bude mít vyšší spotřebu, než kdyby ty výpočty neprováděl.

Navíc pokud se člověk chová rozumně a nestrká kokota všude možně, tak je větší šance že na něho spadne letadlo, než že dostane AIDS..

Hlavne že kokoti sa strkajú všade možne

Nahral si mi na smeč, neodolal som :)

Přidá se k boji ještě někdo?

 ja to mam v planu dat jako OT na blog o marte ... ttaky jsem to nasel na novinkach a povazuju to za dulezie na rozdil od hledani ufounu