Plná kontrola

Přečtěte si o tématu Plná kontrola. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Plná kontrola, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Plná kontrola.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
5 způsobů, jak uložit kryptoměny: od pohotové peněženky po nedobytný trezor | Zdroj: obr.: Trezor

5 způsobů, jak uložit kryptoměny: od pohotové peněženky po nedobytný trezor

** Kryptoměny se dají uložit několika způsoby ** Držet je můžete na papíru, aplikaci ale i v hardwarové peněžence ** V článku jsme všechny probrali a ukázali jejich výhody a nevýhody

Martin Miksa | 24

Němci chystají zbraň proti přihlašování Googlu a Facebooku. Pomůže i nařízení EU

Němci chystají zbraň proti přihlašování Googlu a Facebooku. Pomůže i nařízení EU

** Platforma je od začátku budována s důrazem na nařízení GDPR, které dorazí příští rok ** Má vrátit plnou kontrolu nad osobními daty do rukou uživatelů ** Od dat chce odstřihnout i reklamní systémy, pokud s cílením uživatel nesouhlasí

Stanislav Janů | 55

Live Messenger Beta: HD video a Facebook

Live Messenger Beta: HD video a Facebook

Microsoft již brzy nabídne ke stažení novou verzi IM a VoIP klientu Windows Live Messeneger. Nově zvládne lepší video, agreguje sociální zprávičky a ovládá pracovní plochu.

Jakub Čížek | 28

Ad-Aware: Zbavte se slídilů v počítači

Ad-Aware: Zbavte se slídilů v počítači

Téma počítačové bezpečnosti je prakticky nevyčerpatelné. Stejně tak tomu je i v případě softwarových škůdců a programů, které se je snaží eliminovat. Jedním z nich je i Ad-Aware.

Josef Kraus | 20

Nejzbytečnější technologie grafických karet poslední doby

Nejzbytečnější technologie grafických karet poslední doby

Nedávno jsme na serveru EliteBastards.com narazili na článek pojednávající o těch největších propadácích v krátké historii moderních 3D grafických karet a musíme říci, že čtení nás velmi pobavilo. Se svolením autora proto čtenářům, kteří zrovna nemusí anglicky psané články, přinášíme volný překlad, doplněný o několik vět, obrázků a upřesnění. V klidu se usaďte, úsměvné vzpomínání začíná.

Mirek Jahoda | 58

SOYO SY-7VMA

SOYO SY-7VMA

Pro procesory Intel jsou prý nejlepší základní desky s čipsetem BX. Tvrdí to všichni, tak to musí být pravda... nebo ne? Nu, není tomu tak...Tento čipset je sice stále velmi oblíbený (díky stabilitě a spolehlivosti), avšak jeho omezení jsou dnes stále zřetelnější.
Na nástupnický trůn se proto tlačí celá řádka nových desek s novými čipovými sadami. "A" řeklo VIA se svým čipsetem Apollo Pro 133A (694X), "B" zase Intel ze svou čipovou řadou i815 (E..EP) - desky s těmito čipsety jsme již testovali. Po kratší přestávce zde však máme dalšího licitátora "C" - tím je VIA s čipovou sadou PM133. A právě na tomto základu společnost Soyo vydává svou základní desku SY-7VMA. Pojďme se podívat na první, stručný test této desky (a tohoto čipsetu)...

PC Tuning


Jízdní řády Bileto
Aktuální číslo časopisu Computer

Jak mobily určují svoji polohu?

Velký test notebooků pro studenty

Nejlepší reproduktory na párty

Služby a aplikace pro výuku angličtiny