Plasticita

Přečtěte si o tématu Plasticita. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Plasticita, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Plasticita.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Průvodce domácím kinem (2): prostorový zvuk

Průvodce domácím kinem (2): prostorový zvuk

Kvalitní prostový zvuk je jedním z benefitů technologie DVD oproti VHS. Přečtete si, jaké se v současné době používají formáty prostorového zvuku, jak se dekódují, jak funguje A/V receiver či co znamená zkratka 5+1.

Petr Broža | 106

Umíme to s Delphi: 82. díl – vylepšujeme aplikaci o grafy

Umíme to s Delphi: 82. díl – vylepšujeme aplikaci o grafy

Při vytváření většiny aplikací je velmi důležité příjemné a elegantní uživatelské prostředí. Zvláště u aplikací, které jakýmkoliv způsobem zprostředkovávají data, hledáme možnosti grafické prezentace. V Delphi se vyskytuje velmi propracovaná podpora grafů: můžeme ji využít jak v „obyčejných“ aplikacích, tak i v databázových. Práce s grafy je jednoduchá a výsledky překvapivě dobré. Nevěříte?

Václav Kadlec | 8

Buttonmania – vlastní buttonky během chvilky…

Buttonmania – vlastní buttonky během chvilky…

Každý, kdo se alespoň trochu zabývá webdesignem si ať chce nebo nebo musí občas nějaké to tlačítko pro své stránky vytvořit. Ostatně, čistě textové stránky by někoho zaujaly asi tak před několik lety, ale ne nyní, v době dynamických webů, kde jsou grafické prvky nepostradatelné.

Michal Malich | 2Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů