Perfektní stav

Přečtěte si o tématu Perfektní stav. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Perfektní stav, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Perfektní stav.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nejlepší nástroje pro úpravu sportovních aktivit v GPX

Nejlepší nástroje pro úpravu sportovních aktivit v GPX

** Trackování sportovních aktivit patří ke stále oblíbenějším ** Pokud zapomenete záznam vypnout, hodí se jeho následná úprava ** Pomoci mohou desktopové i webové aplikace

Stanislav Janů | 8

Zkušenosti s přehrávači NAPA

Zkušenosti s přehrávači NAPA

Pokud jste již někde četli recenzi na některý z těchto přehrávačů pak zřejmě znáte jeho parametry a možnosti. Bohužel, recenzenti obvykle píší své články na základě několika dnů, maximálně týdnů provozu a tak bývají jejich závěry nepřesné. Pojďme se dnes podívat, co NAPA udělá po třech měsících provozu.

Vojtěch Bednář | 25

Je Linux zralý na desktop?

Je Linux zralý na desktop?

Spousta řečí, emocí, a naprosto žádná fakta ani zkušenosti. Takový pocit jsem měl po přečtení mnoha komentářů a rádoby analýz na našem a světovém internetu. Kupodivu mnou tentokrát jejich povrchní argumenty, a zejména elementární neznalosti prostředí GNU/Linuxu natolik pohnuly, že jsem se nakonec rozhodl sestavit čtenářům Živě - snad objektivněji - 8 důvodů, pro používat Linux na desktopu!

Tomáš Palart | 469

Norton Utilities 2.0 for Windows NT: Ochránce nebo kouzelný džin?

Norton Utilities 2.0 for Windows NT: Ochránce nebo kouzelný džin?

Recenze obsáhlého balíku utilit pro Windows NT.

Petr ŠnajdrAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor