Peleton

Přečtěte si o tématu Peleton. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Peleton, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Peleton.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Reality PC: 3D akcelerace + běžný český počítač

Reality PC: 3D akcelerace + běžný český počítač

Otestovat grafický akcelerátor poslední generace na supervýkonné sestavě je paradoxně jednodušší, než doporučit tu nejoptimálnější "grafiku" svému kamarádovi vybaveném "běžným českým počítačem" - navíc v situaci, kdy na svou upgradovací misi disponuje rozpočtem s "pekelně nízkým stropem". V našem dnešním díle "Reality PC" se pokusíme zjistit, čeho jsou schopné relativně cenově přijatelné 3D akcelerátory (jako cenový strop jsme zvolili 6000Kč) v situaci, kdy je bude pohánět pouze PC sestava kterou bychom s úspěchem mohli nazvat "mírně podprůměrnou".

Jiří Kwolek | 198

Souboj titánů: Athlon XP 2100+ vs. Pentium 4 2,4 a 2,8 GHz

Souboj titánů: Athlon XP 2100+ vs. Pentium 4 2,4 a 2,8 GHz

Vše utichne! Do rohu arény přichází Pentium 4, na hrudi se honosí velkou číslicí 2,8 GHz. Po boku mu stojí mohutné, ale přesto menší, Pentium 4 s frekvencí 2,4 GHz. Oba favorité jsou ze stáje Intel. O chvíli později, za bouřlivého potlesku malé skupiny příznivců přichází nenápadný, ale drsně vyhlížející, Athlon XP 2100+ ze stáje AMD. Poté přichází rozhodčí, je ho jméno zní GeForce 4 Ti 4600. Jak dopadne turnaj století? Má David šanci porazit Goliáše s frekvencí o více než 1000 MHz vyšší? 

Jan Dudek | 196

ASUS P4B266 - stane se i845D novým BX čipsetem?

ASUS P4B266 - stane se i845D novým BX čipsetem?

Prosím Vás, dejte mi ten televizor s plochou obrazovkou - viděl jsem je ve vaši reklamě... - Samozřejmě pane! Tady je skvělý model od Finluxu, umí i 100Hz, má obraz v obraze... A kolik stojí? - No nedivte se, je to nová technologie... 50 000Kč. ...??? A něco levnějšího nemáte? - To víte - je to novinka, nemáme. Nechápu co se Vám to nelíbí - je to skvělá technologie...  (po delší době) Halóó.. pane, kde jste, haló! Jste ještě tu? - mám pro vás dobrou zprávu: už máme něco levnějšího! Máte zájem?

Jiří Kwolek | 37

KT266A! Z které kuchyně chutná nejlépe?

KT266A! Z které kuchyně chutná nejlépe?

Čipset KT266A byl uveden již v září toho roku. Ale až teď, začátkem listopadu, se na trhu objevují první desky vybavené tímto zajímavým řešením od firmy VIA. V tomto článku jsem si pro vás připravil rozbor všech desek, které jsou tímto čipsetem vybaveny. Hodláte si koupit novou desku? Stačí si jen vybrat ... je tolik možností na výběr!

Jan Dudek | 75

Test: Abit SL6 s čipsetem i815

Test: Abit SL6 s čipsetem i815

Hrááá... tribuny burácejí obrovskou vřavou. Právě před malou chvíli trenér Intelu naznačil očekávané střídaní hráčů. Tabule zdvižená nad hlavu ukazuje jasně: BX půjde na lavičku, nastupuje nováček i815, který přichází z klubu Abit SL6. Reakce obecenstva však není zcela jednoznačná, slyším i pískot. Ano, i my si klademe otázku: "nahradí nezkušený i815 přes dva roky starého ale ostříleného BX?"

PC Tuning | 1

Computex 2000: Intel kontra AMD

Computex 2000: Intel kontra AMD

Dnes vám přinášíme virtuální fotoseriál + krátké postřehy z veletrhu Computex 2000, který se konal v Tchaiwanském hlavním městě Taipei (Tchaiwan = ostrov u čínského pobřeží kde se vyrábí... téměř vše co je.. "Inside Your PC" :-))
V první části se obecně zaměříme na dva největší "procesorové rivaly" Intel a AMD a jejich žhavé novinky pro sezónu léto- podzim 2000. Tak na co čekáte, pojďte se virtuálně projít...

PC Tuning

Test: Savage4 - návrat do peletonu?

Test: Savage4 - návrat do peletonu?

Uvedení karet s dřívějším čipem Savage 3D nebylo rozhodně pro S3 velkým úspěchem - na vině tehdy byly především nedopracované a nestabilní drivery. První Savage si proto vysloužily pověst výkonných karet s mnohými "ale". Nový Savage 4 se však chystá vše změnit... (+srovnání s TNT a V3).

Jiří Kwolek


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači