Panasonic Viera

Přečtěte si o tématu Panasonic Viera. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Panasonic Viera, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Panasonic Viera.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Plex Server: Soukromý „Netflix“ u vás doma

Plex Server: Soukromý „Netflix“ u vás doma

Ačkoliv budoucnost patří internetovým videopůjčovnám, komunita se snaží přechodné období vyplnit softwarem, který takovou malou videopůjčovnu udělá přímo z vašeho PC.

Jakub Čížek | 59

DLNA: Nenaplněný sen o multimediální domácnosti

DLNA: Nenaplněný sen o multimediální domácnosti

Ve světle reflektorů je dnes sice Chromecast, ale každý internetový televizor podporuje i protokol UPnP a DLNA, na které se občas zapomíná. Dělají podobnou věc trošku jinak.

Jakub Čížek | 81

Nejčtenější články roku 2013

Nejčtenější články roku 2013

V průběhu letošního roku jsme na Živě.cz publikovali tisíce článků a krátkých bleskovek a také hromadu videí. Nyní jsme spočítali, které články a bleskovky jste četli nejčastěji.

redakce | 12

Černá VIERA

Černá VIERA

Praha, 16. května 2006 – Společnost Panasonic uvádí na český trh novou řadu LCD televizorů VIERA. Širokoúhlé modely TX-32LX60, TX-26LX60 a TX-23LX60 nabízejí vysoce kvalitní obraz s kontrastem 1 200:1 a excelentní reprodukcí černé barvy. Nové LCD televizory jsou vybaveny dvěma digitálními terminály HDMI a funkcí HDAVI Control, která umožňuje ovládat několik AV komponentů najednou, aniž by bylo potřeba cokoliv složitě programovat či nastavovat.

tisková zpráva

DVD rekordér se vším všudy

DVD rekordér se vším všudy

Praha, 27. září 2005 – Společnost Panasonic rozšiřuje řadu DVD rekordérů DIGA o další novinku. Panasonic DMR-EH80V je prvním zařízením, které dokáže přehrávat a zaznamenávat na VHS kazety, DVD disky všech formátů, pevný disk a SD karty. Přístroj je vybaven 200GB pevným diskem, DVD mechanikou podporující všechny formáty DVD disků (DVD-RAM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-Audio, DVD-Video) i CD disků (CD-DA, Video CD, SVCD, MP3/JPEG), záznamovým zařízením pro paměťové karty SD a VHS rekordérem.

tisková zpráva | 1

Největší plazma v Čechách!

Největší plazma v Čechách!

Praha, 22. září 2005 – Společnost Panasonic uvádí na český trh top model letošní řady plazmových televizorů VIERA. Panasonic TH-65PV500E s úhlopříčkou 165 cm je momentálně největší plazmový televizor na českém trhu a kvalitou obrazu, všestranností, technologiemi i designem výrazně převyšuje dnešní standardy.

tisková zpráva

Computer Speciál - Domácí kino 2/05 – léto 2005

Computer Speciál - Domácí kino 2/05 – léto 2005

V letním čísle Domácího kina najdete hned dva velké srovnávací testy: důkladně jsme otestovali schopnosti přenosných DVD přehrávačů a posuzovali jsme také kvalitu zvuku sluchátek vyšší třídy. Na DVD najdete filmy o filmu, filmové ukázky a unikátní film o výrobě reproboxů.

ComputerAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor