Opěrný bod

Přečtěte si o tématu Opěrný bod. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Opěrný bod, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Opěrný bod.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Majitel Sazky staví cloud a konkurenci pro O2 a T-Mobile

Majitel Sazky staví cloud a konkurenci pro O2 a T-Mobile

Investiční skupina KKCG, která vlastní třeba Sazku, MND a Vítkovice Holding, ve svém z EU dotovaném datacentru spustí i cloudové služby konkurující velkých hráčům.

Jan Sedlák | 23

UPC a limity: dva měsíce poté

UPC a limity: dva měsíce poté

Před dvěma měsíci zavedla společnost UPC nová pravidla pro užívání své služby chello, která nabízí vysokorychlostní připojení k internetu. Omezení datových přenosů na základě doporučených objemů dat vyvolalo mezi aktivními uživateli internetu bouřlivou diskusi. Zjistili jsme, jak vypadá situace po dvou měsících.

Otakar Schön | 193

Seriál o C++ pro úplné začátečníky: díl 1.

Seriál o C++ pro úplné začátečníky: díl 1.

Už jste si někdy spouštěli nějaký program a vrtalo vám hlavou, jak se takový program vlastně vytváří? K vytváření programů slouží programovací jazyky, což je i C++, který se tu budeme učit.

Jakub Lanc | 49

Rozhraní tváří v tvář

Rozhraní tváří v tvář

O tom, že sériové rozhraní počítače má budoucnost, není důvod pochybovat. Otázkou však zůstává: které? Podle událostí posledních dvou měsíců se rýsují dva žhaví kandidáti – standard IEEE 1394 a nová specifikace USB 2.0.

Computer | 2


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu