Omezení používání

Přečtěte si o tématu Omezení používání. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Omezení používání, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Omezení používání.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Teléfonica - internetový průměr s časovým omezením

Teléfonica - internetový průměr s časovým omezením

Po představení Teléfonicy z obecného hlediska se dnes podíváme na nabídku datových služeb pro domácí uživatele. V nabídce Teléfonicy najdeme čtyři rychlosti ADSL pro domácnosti a zvláštní nabídku Terra ADSL, která nabízí časově omezené ADSL s nižšími cenami. V blízké budoucnosti chystá Teléfonica zvyšování rychlostí a velké investice do ADSL.

Otakar Schön | 44

Užitečné komponenty pro Delphi a C++ Builder, díl 68.

Užitečné komponenty pro Delphi a C++ Builder, díl 68.

Ochrana aplikací před nelegálním používáním, to je věčný boj a vymýšlení různých typů ochran. I vaše aplikace si můžete určitým (adekvátním) způsobem ochránit. Dnes si představíme další komponenty, které se o tuto ochranu postarají za vás.

Jan Šindelář

Nový 602Pro PC Suite ve stylu Office XP

Nový 602Pro PC Suite ve stylu Office XP

Software 602 včera zveřejnila novou verzi PC Suite, jejíž nové vlastnosti ji přibližují vzhledu a ovládání Office XP. PC Suite je sice stále zadarmo, mění se ale licenční politika a tak tam, kde byl PC Suite zatím zadarmo, je možné, že se za něj bude muset platit.

Tomáš Holčík | 56

Freesoftware 1. - free speech, not free beer

Freesoftware 1. - free speech, not free beer

Kde se vlastně vzal ten Linux, který v poslední době tak zatápí Microsoftu? Kde se vzalo Open Source a freesoftware? Mluví se právem o jakési digitální renesanci?

Hynek Hanke | 33

Hlídací pes 1.0 ohlídá váš počítač

Hlídací pes 1.0 ohlídá váš počítač

S jeho pomocí můžete například sledovat využití počítačů a Internetu, zamezit instalaci programů, zablokovat přístup na vybrané internetové adresy, nebo máte možnost připojit se k Internetu či třeba skrývat adresáře.

Karel Kilián | 6Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu