Odlišné prostředí

Přečtěte si o tématu Odlišné prostředí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Odlišné prostředí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Odlišné prostředí.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nejlepší přehrávač hudby na počítači

Nejlepší přehrávač hudby na počítači

Přestože streamování hudby pomalu vytlačuje poslech prostřednictvím desktopových programů, stále mají smysl. Který je nejlepší?

Josef Kraus | 110

Windows Vista v praxi: Dojmy jsou rozporuplné

Windows Vista v praxi: Dojmy jsou rozporuplné

Po nainstalování Windows Vista RC1 jsem se rozhodl tento operační systém používat i v ostrém provozu. To je nejlepší zkouška. Uživatel tak odhalí spoustu novinek, které fungují podivně, nefungují správně, nebo prostě jen svou funkcí obtěžují. Odvrácená strana Windows Vista týden po instalaci.

Vlastimil Waic | 231

Ministerstvo informatiky na rozcestí

Ministerstvo informatiky na rozcestí

Ministerstvo informatiky bylo od svého zřízení spíše nechtěným dítětem naší politické špičky. Odchodem Unie Svobody z vlády a podáním demise ministra Mlynáře tak vyvstává otázka, zda nebude ministerstvo zrušeno, ať už opětovnou změnou na státní úřad nebo úplně, bez náhrady.

Otakar Schön | 18

Mac OS X startuje

Mac OS X startuje

Dnes bude zahájen prodej konečné verze nového Mac OS X. Při startu mu nicméně chybí několik pro mnohé důležitých vlastností.

Tomáš Holčík | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu