Očekávaná podpora

Přečtěte si o tématu Očekávaná podpora. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Očekávaná podpora, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Očekávaná podpora.
Internet Explorer 7 a lepší podpora standardů

Internet Explorer 7 a lepší podpora standardů

V posledních dnech řada zahraničních serverů informovala o problémech se standardy v připravované verzi Internet Exploreru. Tyto informace však byly založeny na více než půl roku starém článku. Microsoft včera poslal IE do finální fáze vývoje. Zlepšila se podpora standardů?

Vlastimil Waic

Čipset i845 B0 již tento měsíc

Čipset i845 B0 již tento měsíc

Vylepšená čipová sada pro Pentium 4 bude konečně podporovat paměti DDR SDRAM a prvních základních desek bychom se měli dočkat již tento měsíc.

Jakub Lohniský|7

Test: Abit SL6 s čipsetem i815

Test: Abit SL6 s čipsetem i815

Hrááá... tribuny burácejí obrovskou vřavou. Právě před malou chvíli trenér Intelu naznačil očekávané střídaní hráčů. Tabule zdvižená nad hlavu ukazuje jasně: BX půjde na lavičku, nastupuje nováček i815, který přichází z klubu Abit SL6. Reakce obecenstva však není zcela jednoznačná, slyším i pískot. Ano, i my si klademe otázku: "nahradí nezkušený i815 přes dva roky starého ale ostříleného BX?"

PC Tuning|1